Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/html/software-development.php:1) in /www/html/controllers/languageChanger.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/html/software-development.php:1) in /www/html/controllers/languageChanger.php on line 2
Soft-Tech EU s.r.o. - Vývoj softvéru

Vývoj softvéru

Vývoj priemyselného softvéru

Jednou z našich najväčších predností je vývoj priemyselného softvéru. Spĺňame potreby softvéru, ktoré vznikajú v každej etape automatizácie, použitím najpokročilejších nástrojov, programovacích jazykov a vlastného hardvéru.

Priemyselné softvéri
Nagyvállalati szoftverek

Vývoj podnikového softvéru

Počas mnohých rokov vývoja softvéru sme získali veľa užitočných skúseností, čo uľahčuje implementáciu zložitých podnikových systémov, rôznych štatistických alebo dokonca firemných softvérov. Naše oddelenie vývoja softvéru vždy nájde optimálne riešenie problému.

Nízka úroveň programovania

Naši špecialisti spolu s vývojom softvéru pre podniky a priemysel sú tiež vynikajúcimi odborníkmi v oblasti programovacích metód nízkej úrovne. Programujeme s istotou všetky typy vlastného hardvéru a najčastejšie používané mikrokontroléry. Programovanie týkajúce sa hardvéru je rovnako súčasťou nášho každodenného života ,ako vývoj podnikového alebo priemyselného softvéru.

Nízka úroveň programovania

Nástroje pre vývoj softvéru

Rozsah technológií, ktoré najčastejšie používame, zvyšuje nástroje pre open source aj pre podnikové nástroje. Vždy si vyberáme optimálne vývojové nástroje v závislosti od úlohy, potrieb a fyzického prostredia.

Jedinečné hardvéri k jedinečným softvéromNaše hardvéri

Nami rozvíjaný softvér špecifický pre konkrétne úlohy sme v prípade potreby vyvinuli potrebný hardvér. Naše tlačené obvody poskytujú unikátne nástroje, ktoré spĺňajú požiadavky danej zákazky podľa potrieb zákazníka, prispôsobené dizajnu a znalostiam zariadení.
Získajte viac informácií o oddelení nášho hardvéru...

Operačné systémy

Či už ide o Linux, Windows, Mac OS alebo Solaris, naši vývojári nájdu a úspešne použijú najvhodnejšie nástroje.

Linux Windows Mac

Applikačné servery

Precízne konfigurujeme a spracujeme s aplikačnými szervermi Oracle Weblogic, Glassfish, JBoss a aj Websphere.

Oracle Glassfish Oracle Weblogic JBoss Websphere

Programovacie jazyky

Naši vývojári sú oboznámení a používajú širokú škálu rôznych programovacích jazykov. Java SE, JAVA EE, PHP C, C++, C# a Delphi kód, korý tiež zvyšujú naše referencie.

Java php C & C++ C# Borland Delphi

Frameworky

Presvedčivo sa zaoberáme so širokou škálou frameworkov. Od spoločnosti Microsoft, ktorú vyvinula .Net, do rôznych webových frameworkov založených na jazyku Java, ako sú GoogleWebToolkit, Vaadin alebo Java Server Faces.

GoogleWebToolkit Vaadin JavaServer Faces .net

Databázy

Pri progrování používame databázy ako Oracle Database, MySql a MSSQL. Používame tiež rutinne populárne databázy NoSql, ako napríklad MongoDb alebo Apache HBase.

Oracle Database MySql Microsoft Sql mongoDB

Soft-Tech EU s.r.o. © 2012
info@soft-tech.eu