Nižšie je uvedený stručný popis niektorých nástrojov, softvéru, postupov a metodík, ktoré naša spoločnosť najčastejšie používa. Viac o práci jednotlivých oddelení si môžete prečítať na príslušných stránkach.
Naše oddelenie vývoja softvéru od podnikových systémov až po priemyselnú automatizáciu a programovanie na nízkej úrovni s dôverou implementuje akýkoľvek vývoj a programovanie úloh.
Predovšetkým programujeme s programovacím jazykom Java na operačnom systéme Linux, ale aj na operačnom systéme Windows, a používame programovacie jazyky .Net a C#. Pri vývoji softvéru okrem toho používame aj PLC nástroje a programovací jazyk php.
Naši špecialisti využívajú najrôznejšie rámcové systémy s dôverou. Google Web Toolkit, Vaadin a Microsoft .Net sú len niektoré z rámcov, ktoré používame.
Naše oddelenie vývoja softvéru pravidelne používa rôzne aplikačné servery, ako Glassfish, Weblogic alebo WebSphere.
Pre spoľahlivé overenie a autorizáciu často používame jednu z adresárových služieb eDirectory, Active Directory alebo LDAP.
Ukladáme a spravujeme údaje pomocou rôznych správcov databáz založených na Sql a noSql. Či už ide o používanie MySql, Microsoft SQL, databázu Oracle alebo dokonca mongoDB, naši vývojári softvéru majú potrebné odborné znalosti vo všetkých nástrojoch.
Naše oddelenie automatizácie má rozsiahle skúsenosti s programovaním rôznych PLC, či už je použitá technológia Mitsubishi, Omron alebo Siemes.
Identifikácia príslušných dodávok, komponentov a ďalších zariadení je nevyhnutná v každej pracovnej fáze. Identifikačné nástroje zahŕňajú dobre známe identifikačné systémy čiarových kódov, modernejšiu identifikáciu kódu QR a RFID založenú na rádiovej frekvencii.
Identifikácia môže byť vykonaná nielen pomocou spomínaných zariadení. Vlastný systém rozpoznávania znakov našej spoločnosti je v súčasnosti zodpovedný za identifikáciu viacerých rôznych zariadení. Prístroj je schopný vyučovať ľubovoľný znak, takže ho možno široko používať.
Úlohy vyplývajúce z automatizácie sa často riešia navrhovaním a implementáciou vlastných zariadení poka-yoke. Na základe princípov poka-yoke vytvárame vlastné nástroje pick to light a použítím zvukových a svetelných signálov, minimalizujeme možnosť automatických procesných chýb.
Naše oddelenie vývoja hardvéru vždy vykoná správne riešenie problému. Plánujeme a pripravujeme naše nástroje pre najnáročnejšie úlohy a individuálne potreby.
Pri vytváraní jedinečných hardvérových zariadení pre naše unikátne systémy často používame rôzne ťahové a hákové spínače, laserové a iné snímače, kamery, QR kód, čiarový kód a RFID, a overenie založené na OCR.
Naše pick to light náradie poka-yoke je určené na elimináciu chybného výberu dielov v dôsledku neúmyselného spracovania. V súlade s údajmi o systéme podpory výroby, špecifické ovládacie zariadenie jasne ukazuje pracovníkovi komponent, ktorý má byť zabudovaný.
Riadiaca jednotka momentového kľúča je zodpovedný za utiahnutie upevňovacích skrutiek správnou silou. K rôznym veľkostiam skrutiek patria rôzne momentové kľúče. Momentové kľúče môžu byť buď mechanické alebo elektrické.
Naše oddelenie služieb je venované splneniu širokej škály IT a technických potrieb.
Navrhujeme a konfigurujeme kompletné IT systémy. Použitím tenkých klientov na poskytovanie spoľahlivých, stabilných a nákladovo efektívnych riešení pre našich zákazníkov.
Po vytvorení konceptu sietí sa implementujú pomocou spoľahlivých nástrojov na virtualizáciu serverov na operačných systémoch serverov Windows aj Linux.
Či už ide o konzultačnú, auditovú, dizajnérsku, inštrukčnú, výrobnú úlohu alebo optimalizácie procesov, odborníci našej spoločnosti plnia úlohy v najvyššej kvalite, vždy s dohľadom na záujmy zákazníka, klienta a zníženie ich nákladov.